Doporučujeme Novinky Ostatní Tipy a rady

Pod vánočním stromečkem nesmí scházet šperky s přírodním kamenem

Pro mnoho lidí je je nakupování dárků složité. Naštěstí lze vybírat ze zajímavého sortimentu produktů šperků s přírodními kameny. Náramky a prsteny osazené přírodním kamenem jsou dechroubecí a jako dárek splní požadavky nejnáročnějšího uživatele.

Vybírejte podle oblíbené barvy

Většina lidí je při výběru šperků ovlivněna nejrůznějšími nároky. V mnoha případech hledají skvosty, které by jim sedly podle znamení zvěrokruhu. Jenomže to není správné kritérium. Důraz by měl být kladen na barevné zbarvení.

Šperky podle barvy

Není známo člověka, který by se rád nepyšnil šperkem, který by vystihoval jeho osobnost. Když budete nosit náramek malachitový nebo stříbrné náušnice s říční perlou Ashira, bude vám lépe. Už od pradávna mají přírodní kameny magickou moc. Klenoty červené vás dovedou k sebevědomí a bílá k harmonii.

Malachit vzbuzuje klid

Díky povzbuzující energii malachitu se dočkáte zklidnění a duševního ticha. Klenot s tímto kamenem mohou nosit všichni, protože je povzbudí a dodá jejich životu energii. Nejvíce ho upotřebí jedinci s nízkým sebevědomím, neboť budou v jeho společnosti duchapřítomní a plni fantazie.

Perla je oko do duše

Je pravda, že perla nejvíce pomáhá jen zrozencům Ryb, Blíženců a Raka, ale přízniví stránky může přivábit ke jedincům Vah, Panny a Kozoroha. Právě tato znamení mají problémy se sebevědomím a s účinkem perly by se mohla pozdvihnout.

Kde nakoupit?

Výhodný nákup šperků s přírodními kameny preferujte na Titiana.cz. Právě zde koupíte klenoty s puncem kvality a nemusíte se bát o kvalitu. Počítejte i s dopravou a dárkovou krabičkou zdrama, a to ke každé objednávce. Překrásný dárek v podobě skvostného šperku uvítají vaši blízcí v době Vánoc, dokonce se hodí jako dárek na narozeniny či výročí.

O autorovi

Jan Neckář