Půjčky

Je rychlá online půjčka skutečně výhodná?

bankovky1

Odpověď na tuto otázku je nejednoznačná. Spousta lidí se nebankovního sektoru obává s tím, že poskytovatelé nedokážou nabídnout podmínky, jež by byly opravdu výhodné. Jako odstrašující příklady slouží některé doslova lichvářské úvěry, jež byly poskytovány v minulosti. Dnes je naštěstí situace odlišná, a to i díky novele zákona o spotřebitelských úvěrech, která vešla v platnost nedávno. V prosinci loňského roku. Co je její podstatou a půjčí vám dnes skutečně výhodně? Na to si odpovíme v tomto článku.

Zákon spotřebitele do značné míry ochrání

Myslet si, že si můžete vzít jakoukoli půjčku s tím, že si budete splácet dle libosti, by bylo mylné. Novela zákona sice chrání spotřebitele, tedy dlužníky, nicméně ne od nesplácení svých závazků! Dává jen za povinnost poskytovatelům registrovat se u České národní banky a prokázat aktuální výši kapitálu v minimálním množství 20 milionů korun. Nebankovní společnosti si tak důkladněji potenciální klienty lustrují a půjčí jen těm majícím dostatečnou bonitu.

Vyzkoušejte si vše bez poplatků

Asi největší lákadlo představuje získání první půjčky zdarma. To nabízí společnost ReRum. Získat u ní lze nebankovní půjčku ve výši 8 000 korun, jež je osvobozena od poplatků. Následné úvěry pak již samozřejmě zpoplatněny jsou. I tak se ale jedná o výhodné produkty. Dosáhnout u následující půjčky můžete až na 20 000 korun.

Rychlé vyřízení a transparentní podmínky

Je jasné, že peníze člověk potřebuje ihned, na což poskytovatelé rychlé online půjčky musí myslet. U ReRum to není nejmenší problém. Peníze totiž posílají na účet velmi rychle. Stačí pouze vyplnit online formulář a následně budete tímto poskytovatelem kontaktováni. Poté již proběhne všechno velmi rychle a do několika málo minut získáte potřebnou hotovost na váš bankovní účet. Úvěr je neúčelový, takže využití peněz bude libovolné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Jan Neckář