Doporučujeme

Přírodní BIO kosmetika je v kurzu. Kde nakoupíte vše potřebné?

V posledních letech značně roste popularita přirozené kosmetiky bez přidané chemie. Není se čemu divit. Lidé si začínají uvědomovat, jak moc je klasický kosmetický byznys špatný. Přesně proto začínají vyhledávat spíše alternativní a zodpovědné produkty. Kde je najdete?

Vše v jednom malém obchůdku

Stále větší množství lidí nedá dopustit na jeden skromný obchůdek přímo v centru Vsetína. Bavíme se o několika metrech čtverečních, kde najdete úplně všechny typy kosmetiky – oleje, krémy, mastičky, peelingy, masky, barvy na vlasy, mléka, mýdla, ale i vonné svíčky, parfémy, deodoranty a doplňky stravy (přirozené formy vitamínů a minerálů).

Řeč je samozřejmě o obchůdku s názvem Ekokočka. Jeho majitelka spolupracuje pouze s lokálními malosériovými výrobci zodpovědné kosmetiky. Nabízí jen takové produkty, které obsahují byliny, oleje a přírodní esence. Nesnáší chemii, přídatné látky, plnidla, umělá barviva a další nesmysly.

Ihned při vstupu vás zaujme kombinace desítek krásných vůní, které se linou ze všech regálů. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, milá majitelka vám moc ráda představí jednotlivé položky, seznámí vás s jejich účinkem i složením a poradí ideální řešení pro konkrétní účely.

Můžete objednávat i online

Ekokočka má zákazníky nejen ze Vsetína a jeho okolí, ale i ze všech dalších koutů země. Přece jen provozuje vlastní přehledný e-shop, kde nakoupíte úplně stejné položky, jako byste si koupili v kamenné prodejně.

Rozklikněte si webové stránky pod odkazem kosmetika. Ihned se dostanete do prostředí zmíněného e-shopu. Tam si budete moci prohlédnout stovky zodpovědných BIO produktů pro vaši pokožku, vlasy, nehty, zuby i zažívací trakt. Majitelka expeduje objednávky do dvaceti čtyř hodin od jejich zakoupení, takže nemusíte dlouho čekat.

O autorovi

Jan Neckář