Doporučujeme

Zamítli vám úvěr v bance? Zkuste si zažádat o nový přes sms půjčky        

Přišly nečekané výdaje, děti potřebují zaplatit hory a také většinu kroužků a vy jste se tím pádem dostali do nepříznivé finanční situace? I když je to nepříjemné, lze to vyřešit poměrně rychle a snadno bez delšího čekání.

Řeč je o takzvaných sms půjčkách. Ty fungují na jednoduchém principu. Předtím, než si o první sms půjčky prostřednictvím textové zprávy můžete zažádat, je potřeba registrovat se do systému. Registraci vyřídíte během několika minut. Je dokončena po zaplacení symbolického poplatku ve výši jedné koruny a předložení dokladu totožnosti (systém si vystačí i s jeho kopií). Poté, co vás systém zaeviduje, bude možné zažádat si o první půjčku. Výše první půjčky se pohybuje od sta korun až po horní hranici 6 000 Kč. Na tuto půjčku není třeba záruky a ani ručitele. Pokud vám již dříve nějaký úvěr v bance zamítli, i přesto ho můžete prostřednictvím sms půjčky získat. Je ale možné čerpat pouze jeden úvěr najednou.

Sms půjčky jsou dobré k ušetření osobního času a vyřešení krátkodobých problémů. Žádost můžete zaslat kdykoliv, jejich vyřizování probíhá v pracovní dny od devíti do osmnácti hodin. Zprávu ohledně vyřízení obdržíte do deseti minut od jejího odeslání, pokud posíláte v uvedené pracovní době. Může se stát, že zapomenete splatit půjčku včas. Pak nezapomeňte zažádat o prodloužení úvěru, což lze provést až o třicet dní.

O autorovi

Jan Neckář