Doporučujeme Investice Novinky

S portálem CroFunGo jsou investiční nemovitosti dostupné každému

Investice do nemovitostí jsou určené typicky těm, kteří mají hodně našetřeno, nebo neváhají vzít si úvěr. Když se však rozhodnete investovat přes crowdfundingový portál CroFunGo, všechno je najednou jinak. Investovat se dá i pětistovka, a ještě nemusíte marnit svůj čas zjišťováním, jestli vybraná nemovitost opravdu stojí za investici.

Portál CroFunGo přináší na český trh crowdfunding nemovitostí. Spojuje dva světy – developery, kteří potřebují financovat své projekty, a investory, jejichž cílem je dobře zhodnotit peníze.

Nic neřešíte a rovnou investujete

Kdo se rozhodne pro investice do nemovitostí a realit přes CroFunGo, usnadní si hodně práce. Nemusí sám hledat investiční byty a hodnotit, jestli se nachází v dobré lokalitě a odpovídají ceně, za niž jsou nabízené. Rozhodnutí je vždy na investorovi, ovšem nabízené projekty CroFunGo pomáhají s selekcí těch nejlepších projektů aby rozhodování bylo jednodušší.

Odpadají také starosti se sháněním nájemců nebo přemýšlení, co bude dál, pokud přijdete o práci a nebudete schopní splácet hypotéku. S CroFunGo přesně víte, kdy budete mít peníze z investiční nemovitosti zase k dispozici a s jakým úrokem. Nestane se, že budete muset do nemovitosti nečekaně vložit další peníze, něco opravovat apod.

Sami si vyberete investiční příležitost

Na portálu CroFunGo je možné si prohlédnout aktuální projekty. Je u nich vidět jak investiční horizont, tak výnos a minimální investice. Aktuálně je možné vložit peníze do pozemku pro výstavbu bytového domu a rodinných domků nedaleko areálu Škoda-Kvasiny, nebo do pozemku pro rodinné bydlení v Čimicích. Stačí si založit účet, přeposlat si na něj své peníze a investovat. Nejnižší možná částka k investování je pouhých 500 korun. Celý postup je mnohem jednodušší než hledat byt na investici vlastními silami. Také zřejmě i méně rizikový.

O autorovi

Jan Neckář