Doporučujeme

Proč je dobré investovat do dluhopisů Uniprospe?

Za poslední roky výrazně vzrostla poptávka dluhopisů českých firem, které mají oproti státním dluhopisům lepší výnos. Investujte chytře s Uniprospe.

Jaké dluhopisy se těší velké oblibě?

Téměř v každém ekonomickém magazínu čteme o tom, že bychom své peníze měli investovat, abychom zvýšili jejich hodnotu. Pokud budeme mít své životní úspory na běžném účtu, sice se jim nemůže nic stát, ale vlivem narůstající inflace ztrácí na hodnotě.

Poslední roky roste popularita dluhopisů českých firem. Ty jsou oproti méně rizikovým státním dluhopisům výnosnější. Firemní dluhopisy jsou navíc cenově dostupné. K jejich nákupu stačí desítky tisíc korun. Pokud přemýšlíte, že byste také investovali část svých úspor do dluhopisů, podívejte se, jaké možnosti nabízí Uniprospe.

Investujte své úspory chytře s Uniprospe

Uniprospe je poměrně novou společností. Na trhu působí od roku 2018 a podniká v oblasti odpadového hospodářství. Konkrétně se zabývá zpracováním nebezpečného odpadu, primárně ojetými pneumatikami a dalšími plasty, které používá k pyrolýze. Teplo z pyrolýzy využívají cementárny v České a Slovenské republice i v ostatních zemích Evropy.

Kam Uniprospe investuje získané finance z dluhopisů

Finance plynoucí z prodeje dluhopisů pak Uniprospe používá na investice do vývoje technologie. Konkrétně se dokončí vývoj a výstavba zařízení na zpracování nebezpečného odpadu. K tomuto účelu firma použije mimo příjmu z dluhopisů i své vlastní zdroje v celkové výši 500 000 eur.

Jaký je výnos dluhopisů Uniprospe?

Výplata úroku u Uniprospe je v celkové výši 9,5% p.a. – Úrok vyplácí pololetně, s konečnou splatností ke dni 31.12.

Skvělá forma ochrana vašich peněz před inflací – Investice do dluhopisů u firmy Uniprospe.eu je bezpečná a zhodnocuje vaše finance každý den.

Emise se schváleným prospektem od ČNB -Nová emise UNIPRO SPE01 9,50 / 22 je s prospektem schváleným Českou národní bankou s přiděleným číslem ISIN: CZ0003522781 od Centrálního depozitáře cenných papírů.

O autorovi

Jan Neckář