Doporučujeme Novinky Ostatní Tipy a rady

Německé luxusní sedačky kultivují české obýváky

Z lákavých cen levných sedacích souprav rychle vystřízliví každý, kdo si je pořídí domů. Mnohé čeká nový nákup již s pečlivějším výběrem, jiní rovnou hledají vyšší střední třídu, tedy luxusní sedačky za dobrou cenu. Kde je koupit?

Sedací soupravy se u nás vyrábí i dováží. Sázkou na jistotu jsou německé luxusní sedačky. Německá kvalita bývá proslulá a sedačky ve vyšší střední třídě jsou u německých značek standardem. K jedné z nejlepších patří Willi Schilling. Tato společnost již 70 let vévodí trhu kvalitních sedacích souprav. Nabízí moderní design, eleganci a prvotřídní komfort, co se týče sezení.

Přijďte si vyzkoušet kvalitní sedačky

Díky firmě Inelis si sedací soupravy a čalouněný nábytek W. Schilling můžete vyzkoušet a zakoupit i u násprodejna nábytku Praha Čestlice. Showroom vám vedle sedacích souprav W. Schilling umožní vyzkoušet si i sedací soupravy Inelis. Jde o kvalitní kožené a textilní sedací soupravy v trendy designu. Showroom a prodejna prezentuje též křesla a solitérní pohovky, židle, jídelní stoly a lavice, konferenční stolky a čalouněné postele. Osobně se zde podíváte na vzorníky kůže, látek i dřeva.

Proč nábytek z Německa?

Německý nábytek je sázkou na jistotu. Značka Willi Schilling je nábytkem, který se hodí do moderních i rekonstruovaných domů i bytů. Snoubí kvalitu, design i úctu k životnímu prostředí. Nejde o značku, která se snaží vyrobit pouze levně a bez toho, aby se ohlížela na důsledky nízké kvality i používaných materiálů či technologických procesů. Trvale udržitelný rozvoj je podmíněn změnou přístupu. Levné je neekologické. Sedací souprava, která se rozpadne pár dnů po dvouleté záruce, rozhodně není v souladu s trvale udržitelným rozvojem.

Nevěřte levným sedacím soupravám. Ideální poměr cena/výkon nabízí sedací soupravy ve vyšší střední třídě. Investice se vám vrátí v komfortu a v dlouhé životnosti nábytku. Současně díky kvalitnímu výběru produktů dodávaných firmou Inelis podporujete rovněž ekologii. Společnost se na trvale udržitelný rozvoj nezaměřuje pouze nyní, ale dbá o něj již od svého vzniku před 20 lety.

O autorovi

Jan Neckář