Doporučujeme

Nový nábytek nemusí stát statisíce – ani když je podle posledních trendů

To, že se každoročně mění móda v našem šatníku, nás zas tak finančně nebolí. Horší je, že se rychlost měnících se módních trendů projevuje i v bydlení. Jak to ustát? Nejlépe díky dobrému zdroji moderního a současně levného nábytku v dobré kvalitě.

Židle o vás prozradí více, než si myslíte

Je to sice užitečný kus nábytku, avšak ruku na srdce, myslíte si, že zrovna na něm záleží? Mnohdy investujeme do velké drahé sedačky, do kuchyňské linky, ale židle máme staré, nemoderní, které nám třeba zbyly po bývalých majitelích bytu. Je však chyba na židle při zařizování nemyslet. Právě ony jsou jakýmsi vysvědčením našeho vkusu a stylu. Lze je zajímavě kombinovat, nebo si je pořizovat jako solitéry. Židle umí být nádherné.

TIP: Web Atan nabízí nábytek pro kompletní zařízení interiéru.

Nezapomínejte na křesla

Do obýváku jste na milimetry napasovali tu největší sedačku, jaká se do něj vešla, ale i přesto nemáte kde sedět? Tak to bývá. Rodina rychle obsadí i tu největší sedací soupravu. Chcete-li mít v bytě své soukromí a svoji oázu pro odpočinek, pořiďte si křeslo, které bude jen a jen vaše. Třeba s masážními funkcemi, nebo pouze pro vás extrémně pohodné.

Stolky všude kam se podíváš

Obývací pokoj už dávno nemá pouze jeden centrální konferenční stolek. Stolky jsou všude. U vašeho křesla, u sedací soupravy, jen tak v různých částech místnosti i celého bytu. Chcete-li jít s trendy, pořizujte si je postupně téměř jako umělecké kousky. V různých stylech, jaké se vám líbí a které právě letí.

ATAN nábytek – zařízení pro domácnosti i kancelář

Firma ATAN nábytek nabízí kvalitní sortiment nábytku pro obývací pokoje, ložnice, kuchyně, jídelny, předsíně i dětské pokoje. Kompletně je však schopna zařídit rovněž domácí, ale i profesionální kancelář. Vše lze objednat na e-shopu.

O autorovi

Jan Neckář