Doporučujeme

Kde získat půjčku na auto?

Rozbilo se vám auto a potřebujete nové? Nebo vám již jedno auto nestačí a potřebujete další? I když budete kupovat nový vůz v bazaru, stejně to není nikdy levná záležitost. Pokud na to vaše úspory nestačí, můžete tento problém vyřešit pomocí půjčky na auto.

Půjčit peníze na auto si můžete dojít buď do banky, či si vyřídit půjčku přímo v autobazaru nebo autosalonu. Zde ovšem počítejte s delší dobou vyřízení a zároveň i s nutností doložit dokumenty o příjmech, popřípadě další potřebné doklady. Zároveň nesmíte mít záznam v registrech. Pokud toto všechno nesplňujete, máte ještě další možnost. Rychlou a snadno vyřízenou. Můžete se obrátit se žádostí o půjčku na nebankovní společnost.

Jak si vybrat půjčku na auto?

Není to vůbec těžké. Jen si vyberete vhodného poskytovatele, který poskytuje půjčku na auto, vyplníte formulář s žádostí a počkáte na schválení. Po schválení půjčky si můžete jít vybrat rovnou nové auto. Některé společnosti nabízejí dokonce i bezúročnou půjčku. V případě, že se jedná o úvěr určený vyloženě na automobil, záleží také na jeho ceně a na tom, zda disponujete vlastními prostředky. Pokud máte neúčelovou půjčku, nehraje vůbec roli, na co peníze chcete použít. Nebankovní půjčku na auto až do výše 100 000 Kč nabízí například společnost Tommy Stachi se splatností až 30 měsíců. Celou půjčku vyřídíte jednoduše online, nenahlíží se do registru a neplatíte žádné poplatky předem.

kde ziskat penize na auto?

Výhody půjčky na auto:

  • Je schválená velmi rychle
  • Můžete koupit jakékoliv auto
  • Půjčku lze ve většině případu splatit předčasně
  • Majitelem vozu jste ihned
  • Pokud byste nebyli schopni splácet, můžete vůz prodat

Nevýhody půjčky na auto:

  • U některých půjček je vyžadováno ručení
  • V závislosti na druhu půjčky vás může čekat vyšší administrativní zátěž a ověřování v registrech dlužníků

Pro koho je půjčka vhodná?

Půjčka, za kterou si můžete koupit automobil, je určená lidem nad 18 let, většinou s pravidelným příjmem. K vyřízení potřebujete občanský průkaz, někdy také další doklad totožnosti, potvrzení o příjmech. U nebankovních společností znáte výsledek žádosti prakticky ihned. Peníze na koupi auta můžete získat i díky americké hypotéce či spotřebitelskému úvěru na cokoliv.

Díky kvalitní a rychlé půjčce můžete mít nový vůz rychleji, než myslíte.

 

 

O autorovi

Jan Neckář