Doporučujeme Novinky Ostatní Tipy a rady

Kurzové sázení – pravidelný pasivní příjem

Sázení na výsledky sportovních zápasů je veřejností vnímáno jako hazard. Pokud však nesázíte jen tak podle pocitu nebo toho, kterému klubu fandíte, dá se kurzové sázení proměnit v pravidelný pasivní příjem, srovnatelný například s investicemi do akcií. I zde je totiž nutné najít zápasy s podhodnoceným kurzem, u kterých vás v případě výhry čeká tučný zisk, schopný pokrýt ztráty z neúspěšných sázek.

Jak získat výhodné tipy na podhodnocené zápasy

Probírat se nekonečnými horami statistik, abyste našli utkání, kde se bookmakeři se stanovením kurzu spletli, je velmi namáhavé a časově náročné. Naštěstí však existuje pohodlná možnost, jak tyto informace získat zcela bez námahy. Sázkové poradenství zaměstnává špičkové odborníky, kteří po celou pracovní dobu hledají zápasy, které dokážou sázejícím poskytnout výhodu proti bookmakerům. Díky svým zkušenostem a přístupu k informacím dokážou najít zápasy, kde se bookmakeři při sestavení kurzu spletli, takže statistická výhoda najednou nestojí na straně sázkové kanceláře, ale sázejících. Tyto výhodné tipy pak poradci poskytují svým zákazníkům. Získání těchto tipů vám ušetří spoustu práce – jediné, co budete muset, je vsadit si a pak si jen užít vzrušení při sledování zápasu.

Jsou tipy sázkového poradce spolehlivé?

Samozřejmě, že ne všechny tipy od sázkového poradce vyjdou. Nikdo nevidí do budoucnosti a sport je ze své podstaty nepředvídatelný. Použitím tipů od sázkového poradce však získáte statistickou výhodu, která jindy stojí na straně sázkových kanceláří. Díky lepším kurzům začnete vyhrávat větší částky než dříve, což váš sázkařský účet dostane do černých čísel. Možná si za rok na vilu u moře nevyděláte, ale i tak se kurzové sázení může stát pravidelným pasivním příjmem, který vylepší váš rozpočet.

O autorovi

Jan Neckář