Doporučujeme Novinky Tipy a rady

Hledáte dodavatele kvalitních nástrojů, brusiva či autokosmetiky?

Při výběru vhodných nástrojů, nářadí či prostředků pro péči o lak auta se nevyplatí zůstávat na půli cesty a kupovat sice levné, ale nepříliš kvalitní „noname“ výrobky. K čemu je brusný kotouč, který se zlomí, šroubovák, který se ohne, či vrtačka, u které den po skončení záruky přestane fungovat motor? Čeští zákazníci na to většinou již přicházejí a začínají po obchodnících poptávat kvalitu, za kterou jsou ochotni si připlatit. Pokud chcete poptávku svých zákazníků po kvalitních nástrojích a nářadí uspokojit, řešení nabízí firma Cominvest CZ, která se specializuje na velkoobchodní prodej strojů,nářadí, nástrojů, brusiva a péče o lak auta.

Proč právě Cominvest CZ?

V Cominvestu věří že kvalita produktu je nejlepší reklamou. Proto se již od svých začátků v roce 1991 rozhodli vydat jinou cestou než většina ostatních podnikatelů. Namísto dovozu levných cetek z Číny se zaměřili pouze na renomované evropské značky, které jsou pro svou kvalitu uznávány řemeslníky i kutily po celém světě. Postupně se tak stali výhradním dovozcem více než 20 evropských značek, jako jsou například Karnasch, SIT, TAF, Mabtools, Keil, Italdiamant a podobě.

Neznamená to ovšem, že by zboží v jejich nabídce bylo předražené, ba právě naopak! Za rozumnou cenu si zde můžete koupit například jádrový vrták od německé firmy Karnasch, kvalitní německou autokosmetiku Autosol, brusné a řezací kotouče, vrtačky, frézy, brusky a dalších více než 12000 položek. Jelikož se v Cominvest snaží dělat vše naplno, nabízejí i dodatkové služby, jako je servis a broušení jádrových vrtáků.

Pokud byste rádi svým zákazníkům nabídli kvalitní evropské nářadí a nástroje za rozumnou cenu, přidejte se k více než 270 obchodům a 500 firmám po celé ČR, do kterých Cominvest CZ dodává své zboží.

O autorovi

Jan Neckář