Doporučujeme Finance

Půjčky se zástavou vozu mají hned několik předností

Dostali jste se do finanční tísně a potřebovali byste ji akutně řešit? Je-li vaše odpověď kladná, máte hned několik možností. Asi jako první vás s největší pravděpodobností napadne banka. Ta vám sice dokáže vyhovět, nicméně za předpokladu vaší absolutní bezdlužnosti a schopnosti prokázat vysokou schopnost splácet. Volit lze i nebankovní půjčky online, které se ale bohužel mnohdy vyznačují vysokými úrokovými sazbami. Poskytovatelé navíc vyžadují další záruky v podobě výše vašeho platu, zástavy nemovitosti a mnohé jiné. I proto představují velmi zajímavou alternativu půjčky se zástavou vozu. Právě na ně se zaměříme podrobněji.

Zastavte vůz a odjeďte s ním

Zdá se vám nemožné, že byste vaše auto nechali zastavit a následně jím odjeli? Nejedná se o nic nereálného. Na trhu existují společností, které tuto službu umožňují. Auto jednoduše necháte prohlédnout technikem, ocenit a následně bude sloužit jako zástava proti sumě, již si od poskytovatele půjčíte. Pokud samozřejmě budete chtít, není problém nechat vůz v zástavě. Moderní společnosti nabízející půjčky se zástavu auta dokážou poskytnout hlídaná krytá parkoviště.

Zapomeňte na velké záruky

V realizaci mnohých úvěrů brání především to, že poskytovatelé si kladou velmi přísné podmínky. Typické je především prokazování bezdlužnosti žadatele o půjčku. Máte-li nesplacené pohledávky, z drtivé většiny vás odmítnou. Jde o takzvané půjčky bez registru. Stejně tak vyžadují i potvrzení o aktuálním příjmu, případně výpis z účtu u podnikatelů. Úvěr se zástavou vozu funguje na mnohem jednodušším principu, jelikož protihodnotu představuje samotné auto.

Získejte hotovost do 60 minut

Pokud aktuálně sháníte rychlé půjčky, podívejte se na http://www.zastavuz.cz/autozastavarna-praha. Autozastavárna Zastavuz nabízí výhodné úvěry oproti zastavení vašeho vozu, motocyklu, automobilu, letadla nebo jiného dopravního prostředku. Peníze můžete mít do pouhých 60 minut.

O autorovi

Jan Neckář