Doporučujeme Půjčky Tipy a rady

Půjčka na cokoliv: Co všechno byste měli zohlednit při jejím výběru?

V současné době na trhu s půjčkami působí spousta společností, přičemž některé jsou méně známé, jiné naopak více. Pokud si chcete půjčit peníze, ať už na domácí spotřebič, automobil, rekonstrukci či cokoliv jiného, budete se rozhodovat mezi bankovním a nebankovním sektorem. V následujících řádcích vám představíme půjčku, kterou využijete v podstatě na cokoliv, ovšem jde jen o menší obnos peněz.

Potřebujete větší částku, nebo chcete jen vytrhnout trn z paty před výplatou? V prvním případě je nezbytné počítat s tím, že sjednání je trochu zdlouhavější, neboť u vyšších částek musíte dokládat potvrzení o příjmu a další dokumenty. Poskytovatelé si chtějí být jisti, že zvládnete svůj závazek bez problémů splácet. Jestliže naopak sháníte pár tisícovek, abyste pokryli své výdaje do té doby, než vám přijde výplata, sjednání je jednodušší a rychlejší.

První půjčka zdarma, to je CreditStar

Jestliže vás zajímá rychlá půjčka na cokoliv, měli byste vědět, že optimální řešení věštšinou najdete mezi nebankovními produkty. Důvod? Právě nebankovní společnosti jsou průkopníky v online sjednávání. Snaží se poskytnout peníze co nejrychleji, takřka okamžitě, a to bez jakýchkoliv zbytečných průtahů. I když se jedná většinou o menší částky, nevadí, čeká na vás totiž řada dalších výhod, jako je třeba první půjčka zdarma.

Jak to funguje?

Všechno vyřídíte v internetovém prostředí, takže nemusíte nikam chodit. Schválení trvá zhruba patnáct minut. V případě, že vám je půjčka schválena, dorazí vám peníze takřka okamžitě na bankovní účet. Záleží jen na tom, jestli máte stejnou banku jako poskytovatel.

CreditStar poskytuje novým klientům až 7 000 korun zdarma. Jestliže si požádáte o půjčku opakovaně a řádně ji vždy splatíte, můžete si půjčit až 19 000 korun.

O autorovi

Jan Neckář