Finance

Hypotéka bez doložení příjmů na cokoliv

Žádáte o hypotéku v bance, protože potřebujete nutně větší finanční sumu, ale ta Vám nevyhoví, protože má přísné podmínky, na které nedosahujete? Na tyto podmínky jste sice krátcí, ale pokud se nevzdáváte a stále hledáte druh finančního produktu přímo na míru pro Vás, pak je tu hypotéka bez doložení příjmu. Tato hypotéka je tady pro Vás bez ohledu na Vaše měsíční příjmy, i bez toho aniž by někdo řešil, jestli máte záznam v registru dlužníků nebo ne.

 

Hypotéku bez dokládání příjmů můžete využít:

  • Pokud zvládnete měsíční splátky i přesto, že nemusíte dokládat příjmy, které víte, že jsou nedostatečné
  • Pokud nechcete s nikým dopodrobna rozebírat účel Vaší půjčky, ať už ji použijete na cokoliv, například zaplacení exekuce
  • Pokud Vám banka nevyhoví kvůli záznamu v registru dlužníků
  • Pokud chcete získat finance opravdu bez zbytečného papírování

kovové

Podmínky, které musíte plnit:

  • Věk 18 až 90 let
  • Zástava nemovitosti

 

U této hypotéky bez dokládání příjmů, opravdu nemusíte dokládat svoje příjmy a díky tomu se vyhnete papírování, které nikdo nemá rád a proces jen zdržuje. Jsou tu přece jenom dvě podmínky pro získání této půjčky, a to věk 18 až 90 let a zástava nemovitosti. Ovšem tato nemovitost nemusí nutně být Vaše, může se zapojit i někdo z Vašich blízkých a stát se tím spoludlužníkem. Z odhadní ceny nemovitosti získáte až 70%. Dále získáte k této hypotéce úrok pouhých 3 až 5 % p.a., srovnatelný s bankou, možnost splácet až 30 let a především peníze již do 24 hodin od podání podkladů, to znamená od poskytnutí fotografií zastavené nemovitosti, kterou může být dokonce i garáž.

Bez nahlížení do registru, bez dokládání příjmů. Tuto půjčku můžete použít opravdu na cokoliv, co Vám zrovna přinese radost, pohodu a klid do života, ať už je to splacení dluhů nebo nové větší bydlení. Zkrátka je to opravdu na Vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi