Finance

Potřebujete-li peníze opravdu rychle, může Vám pomoci nebankovní hypotéka

Jste v situaci, kdy potřebujete více peněz, než se Vám zrovna dostává? Důvodů, kdy člověk potřebuje půjčit peníze, může být hned několik. Ať už to jsou nečekané výdaje, nutná rekonstrukce domu, či cokoliv jiného. Jenže ne každému vyjdou banky vstříc a už vůbec ne, pokud potřebujete peníze rychle. Potřebujete sehnout nemalou částku peněz již do 24 hodin? V tom případě je tu pro Vás nebankovní hypotéka.

Nebankovní hypotéka. Co to znamená?

Možná jste tento pojem už někdy slyšeli, ale není vám úplně jasné, co vlastně znamená. Jedná se o půjčku od společnosti, která nepodléhá kontrole České Národní Banky. Ačkoliv by toto mohl někdo brát jako nevýhodu, opak je pravdou. Ve skutečnosti díky tomu můžete získat spoustu výhod, které tkví hlavně v jednoduchosti schválení nebankovní hypotéky.

Pro získání nebankovní hypotéky nemusíte dokládat své příjmy, není zkoumána Vaše bonita a dokonce Vás nečeká ani nahlížení do registrů. Díky tomu mohou tuto hypotéku získat i klienti, kteří by u banky nepochodili.

kasa

Je důležité, abyste si vybrali opravdu férovou společnost, která Vám chce opravdu pomoci. Pokud se Vám to ale povede, získáte hypotéku s nízkým úrokem a nulovými skrytými poplatky, či poplatky předem.

Jak tedy nebankovní hypotéku získat? Pokud je Vám alespoň 18 let a máte možnost ručit nemovitostí, v tom případě se můžete spolehnout na schválení hypotéky. Tu dostanete ve výši až 70 % z odhadní ceny nemovitosti. Odhad přitom nemusíte platit. Vše je vyřízeno opravdu rychle a peníze můžete mít již do 24 hodin. A jaká je doba splácení? Až 30 let. Proto na Vás nečekají vysoké měsíční splátky, které by byly nad Vaše síly.

Neváhejte požádat na nebankovní hypotéku. Peníze pak můžete použít na cokoliv chcete. Není problém ani tehdy, pokud je potřebujete na vyplacení exekuce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi