Finance

Americká hypotéka

Pojem americká hypotéka je v dnešní době velmi často využívaný. Přesto, že ho slyšíme opravdu často, ne všichni vědí, co přesně znamená. Jedná se většinou o nebankovní hypotéku, se kterou můžete financovat v podstatě cokoliv a nemusíte její účel nijak prokazovat. Zároveň je její získání, oproti získání hypotéky v bance, velmi snadné.

Vzhledem k tomu, že se jedná o neúčelovou hypotéku, můžete ji využít opravdu na cokoliv.

Ani k jejímu schválení není nutné dokládat příliš podkladů. Nečeká Vás totiž žádné zkoumání Vašich příjmů, ani nahlížení do registrů. Můžete tak tuto hypotéku využít dokonce i na vyplacení exekuce. Ačkoliv některé banky nabízejí bezúčelové hypotéky, rozhodně se u nich nevyhnete posuzování Vaší schopnosti splácet a dalšího papírování. Díky tomu je i čas, než proběhne schválení a vyplacení, velmi dlouhý. Naštěstí je ale možné získat americkou hypotéku u velmi férových nebankovních společností, které Vám nabídnou stejně nízký úrok, jako banka, ale čeká Vás mnohem méně papírování a vyplacení peněz již do 24 hodin od poskytnutí podkladů.

klíče

Kdo tedy může americkou hypotéku získat? Vlastně kdokoliv, komu je 18 až 90 let. Poskytujeme americkou hypotéku i důchodcům. Jediná podmínka pro její získání, je ručení nemovitostí, která je buď ve vlastnictví Vašem, nebo třetí osoby, která je ochotna nemovitost jako zástavu poskytnout.

 

Na co můžete peníze využít?

Opravdu na cokoli. Nijak nezkoumáme účel Vaší půjčky. Můžete se tak zbavit dluhů, které Vám nedají spát, opravit Váš dům, koupit si nový, investovat do firmy… je to pouze na Vás. Nabízíme poskytnutí až 70% z odhadní ceny nemovitosti. Přitom nemusíte platit odhadce, ani žádné jiné peníze předem.

 

Jestliže si nevíte s Vaší finanční situací rady, nebojte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme vyřešit i exekuci na Váš dům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi