Finance

Když peníze, tak půjčka

Mnozí se už asi přesvědčili o tom, že není půjčka, jako půjčka.

Většina z nich má přísné požadavky, které splní jen málo lidí, a proto odcházejí s nepořízenou a zklamáním. Navíc u většiny se dokládá příjem, kontrolují registry dluhů, dlouho se čeká na vyjádření o výsledku a výhody nejsou takové, jako byly prezentovány.

A tak mnohé zájemce o půjčku zajímá další možnost, a tou je nebankovní hypotéka.

Když se na ní podíváte blíž, tak zjistíte, že úrok, rozložení splátek i doba splácení je stejná, jako i ve většině bank. Tak proč je tak jednoduchá a vyhoví mnoha klientům?

vývoj

Je to produkt, u kterého se již předem ví, že o něj žádají hlavně klienti, kteří nemají vysoký plat, nemůžou doložit svoje příjmy, mají problém s registrem dlužníků a nepotřebují půjčku pouze na bydlení, takže nechtějí dokládat účel.

Takže i podmínky jsou nastavené tak, aby vyhověli, a nejsou potřeba žádné doklady o tom, co máte, a co nemáte.

Důležitou a jedinou podmínkou je zástava nemovitosti, která slouží, jako ručení. Kdo nemovitostí ručit nemůže, tak jeho žádost nebude schválena. Ale kdo může, tak má šanci získat, až 70% z ceny nemovitosti.

Za takové peníze si již můžete toho pořídit a zařídit opravdu hodně. Od rekonstrukce, až po vyplacení jiných dluhů a hlavně exekucí, se kterými Vám společnost ráda pomůže a dá za Vás vše do pořádku.

Když splňujete tuto podmínku, tak se zajisté obáváte a ptáte, jak dlouho budete čekat?

Čekání je podmíněné pouze tím, jak rychle odešlete online žádost s přílohou, která se většinou skládá z pár fotografií nemovitosti určené k zástavě. Další podrobnosti se dozvíte přes telefonát, kdy Vás bude kontaktovat pracovník společnosti, abyste se domluvili na dalším pokračování.

Ke schválení dojde do maximálně 24 hodin.

Konečně naděje pro všechny, kdo chce zlepšit svojí finanční situaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi