Doporučujeme Finance Půjčky

Bankovních půjček je nepřeberné množství a nabízí skvělé úroky

Nemusíte vždycky jít nebankovní cestou. Bankovní půjčky jsou totiž stále hodně výhodné, úroková sazba není vysoká a sjednání samozřejmě dnes nemusí být otázkou dlouhých týdnů. Banka si nicméně musí prověřit, zda máte ideální bonitu – tedy jinak řečeno – jestli bude dodržení splátkového kalendáře opravdu v tom nejlepším pořádku.

Možností je přitom na trhu poměrně dost

Cetelem půjčka přináší skvělé podmínky, na trhu je již od roku 1996 – takže slaví vlastně dvacetileté výročí.

  • Úroková sazba, která začíná těsně pod hranicí sedmi procentních bodů.
  • Žádné poplatky navíc! Vedení úvěrového účtu, sjednání půjčky, vše zcela zdarma.
  • Splatnost je nastavitelná v rozmezí 6 a 96 měsíců, tedy půl roku až osmi let.

K dispozici je i možnost sjednání pojištění schopnosti splácet, což je poměrně důležité, protože nikdy nevíte, co vás konkrétního v životě potká. Ztráta zaměstnání, úraz nebo vážná nemoc, bohužel tyhle věci si nevybírají. Vysoká míra schvalovatelnosti, transparentní jednání, řada let na trhu a tisíce spokojených klientů, přesně to je Cetelem!

Nabízí se ale ještě jedna alternativa

FÉR půjčka od Sberbank je jedním z nejzajímavějších produktů svého druhu na našem bankovním trhu. Úroková sazba začíná již na 5,99 procenta, neplatíte žádné poplatky navíc za vedení účtu a podobně. A kolik si můžete půjčit? Minimum je stanoveno na třicet tisíc, maximum pak pět set tisíc korun. Doba splatnosti je nastavitelná mezi jeden rok až osm let, úroková sazba bude garantována po celou dobu splátkového kalendáře – to je také velkou a dosti příjemnou výhodou.

Podmínky? Je jich minimum, například „jen“ doložení dokladu totožnosti, opravdu nic více a nic méně. Pokud si půjčujete více než čtvrt milionu korun, tak je nutné dodat i potvrzení o příjmu a výpis z bankovního účtu za poslední dva měsíce. Pokud méně, tak postačí jen jedna z těchto povinností. Peníze lze využít v zásadě na cokoliv, půjčka je bezúčelová, a pokud máte dostatečnou bonitu, není nikterak nutné ručit nemovitým majetkem. Vyřízení se tedy zkrátí na minimum, řádově totiž trvá maximálně dny a nikoliv týdny. Banka je v dnešní době institucí, která stále nabízí zajímavé služby. Kromě půjček je to samozřejmě i běžný či spořicí účet, ale i řada dalších.

O autorovi

Jan Neckář